Selected:

Uro - pripravak na bazi meda s dodatkom trava, 200g

8.00  (60.28 kn)

Uro – pripravak na bazi meda s dodatkom trava, 200g

8.00  (60.28 kn)

Slatki plodovi đakovštine
Pakiranje: 200 grama

Dnevna doza: 5 grama, 1 – 3 puta dnevno

Sadrži tinkture 10-tak različitih trava i prahova, sve na biljnoj bazi.

  • Za jačenje i čišćenje mokraćnog sustava
Kategorija: Oznake: ,

Opis

Uro med – Snaga bilja za zdravlje mokraćnih puteva

Uro med je posebno osmišljen medni pripravak stvoren kao prirodna podrška vašem organizmu. Naš pčelinjak OPG Lagator ponosi se recepturom koja spaja visokokvalitetni domaći med s pažljivo odabranim biljnim ekstraktima poznatim po svom blagotvornom djelovanju na urogenitalni sustav.

Prirodni sastojci za maksimalnu učinkovitost

Glavna snaga koju nudi Uro med leži u sinergiji pčelinjih proizvoda i ljekovitog bilja. Tradicionalno se koristi za ublažavanje nelagode u mokraćnim putevima, poticanje izlučivanja tekućine i opće jačanje otpornosti mjehura. Svaka žlica ovog pripravka donosi vam čiste darove prirode, bez dodanih umjetnih boja ili konzervansa.

Ako uz zdravlje mokraćnih puteva želite ojačati i svoj dišni sustav, pogledajte naš bronho med

Zašto je Uro med poseban?

Ono što naš Uro med izdvaja na tržištu je kvaliteta baze – koristimo isključivo sirovi med koji nije termički obrađen, čime su sačuvani svi enzimi i vitamini. Dodatak ljekovitog bilja čini ga snažnim saveznikom u održavanju ravnoteže, osobito kod osoba sklonih čestim upalama ili onih koji žele preventivno djelovati na svoje zdravlje. Više o blagodatima pčelinjih proizvoda možete istražiti na . (Ovo je tvoj Outbound link).

Prirodna ravnoteža i prevencija Ono što Uro med čini posebnim je njegova sposobnost da djeluje preventivno. U današnje vrijeme, kada smo često izloženi stresu i hladnoći, sluznica mjehura može postati osjetljiva. Redovitim korištenjem ovog pčelinjeg pripravka pomažete tijelu da održi prirodnu pH ravnotežu i sprječavate nakupljanje štetnih bakterija. Naše su bake oduvijek koristile med s dodatkom bilja kao prvi štit, a mi smo tu tradiciju samo usavršili u ovoj teglici.

Kako najbolje koristiti ovaj pripravak?

Za postizanje najboljih rezultata, preporučuje se konzumacija jedne do dvije žličice Uro meda dnevno. Možete ga uzimati samostalno, polako ga otapajući u ustima, ili ga dodati u mlaki čaj. Važno je naglasiti da tekućina u koju dodajete med ne smije biti toplija od 40°C kako bi se sačuvala sva ljekovita svojstva sastojaka.

Domaća kvaliteta bez kompromisa

Kada birate Uro med s OPG-a Lagator, možete biti sigurni da birate proizvod koji nije prošao industrijsku preradu. Svaka serija se radi u malim količinama kako bi biljni ekstrakti ostali svježi i aktivni. Vaše povjerenje nam je najvažnije, stoga pazimo da svaki sastojak bude vrhunske čistoće, baš onako kako bismo pripremili za vlastitu obitelj.

Naš OPG Lagator jamči vam domaću kvalitetu i svježinu svakog pakiranja. Redovitim uvođenjem ovog prirodnog dodatka u vašu rutinu, pružate svom tijelu potrebnu njegu na najnježniji način.

Recenzije

Još nema recenzija.

Budite prvi koji će recenzirati “Uro – pripravak na bazi meda s dodatkom trava, 200g”

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

×
×

Cart